IT partner, s.r.o.
Dunajské nábrežie 12
945 05 Komárno
Slovensko
Tel.: 035/777 7777
E-mail: info@itpartner.sk

HP Preferred Partner


TOP PC COMFOR Partner 2007


Veľkoformátová tlač

Asi najväčšou výhodou veľkoformátovej tlače je, že veľkú plochu je ťažké prehliadnuť. Je vhodná na dlhšie časové obdobie a odporúčame ju umiestniť na najfrekventovanejších miestach.

Tlač na stroji Mimaki CJV300-160 (šírka 160 cm) - kombinovaný veľkoplošný ploter aj s rezaním

Interiérová a exteriérová tlač do rozlíšenia 720 DPI. Technológia digitálnej veľkoplošnej tlače má veľmi veľa možností využitia. Tým, že je paleta potlačiteľných materiálov naozaj široká, dá sa od obyčajného papiera, cez samolepiace fólie až po pogumované plachty vytlačiť naozaj skoro všetko.

Nami používané digitálne technológie tlačia originálnymi solventnými farbami na báze rozpúšťadiel, ktoré garantujú vodeodolnosť a farebnú stabilitu výstupov v exteriéri minimálne 2-3 roky s lamináciou.

Súčasťou našich služieb pri veľkoplošnej tlači je aj dokončovacie spracovanie. To zahŕňa kompletizačné práce ako sú orez, spevňovanie okrajov, laminovanie, zvary, tunely, úchytné oká, kašírovanie na odkladové dosky a iné.

Materiály a potlač:

 • Samolepiace fólie – plnofarebné s vlastnou grafikou, farebné – priame farby na výber zo vzorkovníka, okenné fólie, pieskované fólie, translucentné – svetelné fólie, car wrap fólie – fólie na dopravné prostriedky
 • Plagáty – blue back side plagátový papier vhodný na kašírovanie, do interiéru, na krátkodobé billboardy
 • Štrukturované umelecké plátno
 • Bannery – jednostranné, obojstranné block out bannery – do interiéru a exteriéru
 • Meshe
 • Vlajkoviny
 • Okenná grafika - perforovaná fólia vhodná na okná dopravných prostriedkov, výklady, okná. Dobrý výhľad z vnútorného prostredia, z vonku dobrý prienik svetla pritom obmedzuje pohľad dnu.
 • Podlahová grafika - fólia so semipermanentným lepidlom pre ľahšie odstraňovanie. Povrchová úprava zabraňuje mechanickému poškodeniu.
 • Tapety - Papier rôznych štruktúr vhodné pre interiér. Možnosť objednania výlepu.
 • Magnetické fólie - v šírke 60 cm, vhodné na ľahko odstraniteľné označenie áut a iné povrchy, na ktoré nie je vhodné lepenie samolepiacej fólie.
 • Rezaná grafika - Široká farebná škála fólií na rovné i nerovné povrchy, reflexné, pieskové, zrkadlové fólie. Rezanie do šírky fólií 130 cm.


Ikelp POS Mobile
Softvér pre reštaurácie, kaviarne, bary a terasy. Inteligentný stôl uľahčí hosťom zavolanie obsluhy, objednávanie aj zaplatenie. Zvýšte spokojnosť hostí až o 68%. Mobilný čašník zrýchli vaše objednávky - od stola priamo do kuchyne. Menej behajte, viac predávajte. viac info
GRAFICKÉ ŠTÚDIO
všetko pre vašu reklamu od návrhu až po realizáciu viac info
Elektronický podpis
od 15.3.2011 sa naša spoločnosť stala registračnou autoritou pre vydávanie kvalifikovaných a komerčných certifikátov od spoločnosti První certifikační autorita, a.s. viac info
Mirasys
Profesionálny záznamový software. Riešenie pre analógové ako aj IP kamery. viac info
Hikvision
Kvalitné megapixelové IP kamery v ponuke. viac info