Firma IT partner, s.r.o. bola založená 4.novembra 2004. Dôvodom na jej založenie zo strany zakladateľov bol citeľný deficit v poskytovaní kvalitných komplexných služieb v oblasti informačných technológií v regióne. Naša firma sa zameriava na dodávku počítačov COMFOR a serverov HP a periférií, pričom pri výbere najvhodnejšieho zariadenia pre klienta sa v prvom rade kladie dôraz na kvalitu, záručný a pozáručný servis. Vývoj a výroba všetkých počítačov , notebookov a serverov sú certifikované na systém akosti podľa normy ISO 9001.

Ďaľšou činnosťou je návrh a realizácia štrukturovanej kabeláže. Pri konzultáciách so zákazníkmi je k dispozícii niekoľko skúsených technikov, ktorí na základe praktických skúseností vedia správne poradiť, aby vynaložené peňažné prostriedky boli využité čo najefektívnejšie a prevádzka sietí bola úsporná a pohodlná.

Pre menšie a stredne veľké firmy ponúkame službu Remote management – Vzdialená správa, ktorá rieši problém správy počítačovej siete vrátane serverov prevádzkovaných na všetkých bežných platformách. Veľkou výhodou, ktorú prináša táto služba pre zákazníkov je, že nemusí platiť vlastného správcu siete a vynakladať zbytočne peňažné prostriedky na jeho zaškolovanie. Celkovú správu Vám zabezpečíme vlastnými ľudskými zdrojmi, podľa dohodnutých podmienok. Pri tejto službe ponúkame zákazníkom buď možnosť platiť iba za vykonané úkony alebo možnosť platiť formou mesačného paušálu. Výhoda mesačného paušálu spočíva v tom, že firma bude vedieť dopredu, s akými finančnými nákladmi bude musieť počítať v blízkej budúcnosti.